מאמרים

בדיקת מצבר

בדיקת מצבר אחת לכמה חודשים תמנע תקלות ותאתר בעיות בזמן. הבדיקה חשובה כדי להאריך את חיי המצבר ולשמור על יעילות פעולתו ועל תפקוד תקין של הרכב. לפני שממהרים לרכוש מצבר חדש מומלץ לבצע מספר בדיקות, לבד או בעזרת איש מקצוע. יש לבדוק את מבנה המצבר החיצוני ולאתר נזילות וסדקים, חשוב לבדוק את החיבורים ולחזק חיבורים רופפים, יש לנקות את החיבורים משאריות שמן ואבק, חשוב לבדוק האם יש קורוזיה על המצבר, במיוחד באזור הקטבים, וחשוב לבדוק את מצב כבלי החשמל המתחברים למצבר. בדיקת מצבר לרכב חשובה אך יש לבצעה במיומנות ובזהירות לכן מומלץ לפנות לחברת שרות מעולם המצבר וליהנות מבדיקה מהירה ומקצועית, ובמידת הצורך ניתן להחליף מצבר במקום וליהנות ממחיר משתלם.
יש לציין כי חברת שרות מעולם המצבר מבצעת בדיקה לפני החלפת המצבר ובהתאם למקרה ניתן להאריך את חיי המצבר במקום להחליפו. כל לקוח זוכה לשירות אמין ומקצועי ברמה הגבוהה ביותר, וחוסך עלויות.

בדיקת גובה המים
בהתאם לסוג המצבר חשוב לבדוק את גובה המים על ידי פתיחת הפקקים ובחינת גובה המים בתאים המתאימים. חשוב לדעת כי בדיקת מצבר תקופתית תגלה בזמן חוסר במים ובאמצעות מילוי המים ניתן להאריך את חיי המצבר ולמנוע תקלות. יש מקרים בהם המצבר אינו מגיב ומילוי מים לגובה המתאים יחזיר לחיים את המצבר וכך ניתן לחסוך את עלות החלפתו למצבר חדש.

בדיקה חיצונית של המצבר
בדיקה חיצונית של המצבר ניתן לבצע לבד או באמצעות בודק מצברים מקצועי ומנוסה. בין אם עליכם לבצע בדיקת מצבר לפיאט, לרנו או לכל רכב אחר ובין אם עליכם לבצע בדיקה לרכב מסחרי או משאית מומלץ לפנות לאיש מקצוע מנוסה ומיומן. חשוב לשמור על כללי הבטיחות במהלך הבדיקה ולכן כדאי לדעת כי ניתן להגיע עם הרכב לחברת שרות מעולם המצבר שמציעה בדיקת מצבר מהירה, ללא עלות, ובהתאם לממצאי הבדיקה ניתן לטפל במצבר, להוסיף מים מזוקקים ובמידת הצורך להחליף למצבר חדש כדי להימנע מתקלות.

כאמור, במהלך בדיקת מצבר חיצונית חשוב לאתר סדקים, נזילות, חיבורים רופפים ותקלות נוספות. טיפול בזמן מונע תקלות, מאריך את חיי המצבר, מונע קצרים ומבטיח פעולה תקינה של המצבר ומערכות החשמל ברכב. יש לציין כי חברת שרות מעולם המצבר מתמחה בבדיקות של כל סוגי המצברים ובמכירת והתקנת מצברים חדשים לרכב.

 

My Attorney – אינדקס עורכי דין

חיפוש עורכי דין מומלצים בכל רחבי הארץ, המציעים מגוון רחב של שירותים משפטיים. בין אם אתם זקוקים לייעוץ משפטי בתחום דיני משפחה, נדל"ן, חוזים, פלילי, נזיקין, או כל תחום אחר – תוכלו למצוא את עורך הדין המתאים ביותר לצרכים שלכם.

חיפוש קל ונוח לפי מיקום שם עורך דין, מיקום או תחום התמחות.

השירות שלנו מניע אותך!

לכל שאלה, תגובה, בקשה או התייעצות, יותר מנשמח לעמוד לשירותכם

    תודה על פנייתך נציגנו יחזור אליך בהקדם האפשרי

    תפריט נגישות