מאמרים

החלפת מצבר

האם המצבר ברכבכם ישן ועליכם להחליפו? ובכן, כדאי לפנות לחברת שרות מעולם המצבר שמציעה שירות החלפת מצבר בבית הלקוח.
החברה מציעה שירות מכירת והתקנת מצברים לכל סוגי הרכב בפריסה ארצית רחבה. החברה מתחייבת לשירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר ולמחירים משתלמים. לכן, אם נתקלתם בבעיה ועליכם להזמין שירות החלפת מצבר מומלץ לפנות לחברה וליהנות משירות מקצועי, מאמינות בלתי מתפשרת, ממחיר הוגן ואטרקטיבי ומתעודת אחריות על המצבר החדש. יש לציין כי החברה מבצעת בדיקה מקיפה של המצבר לפני החלפתו בחדש ובמקרים מסוימים ניתן למלא מים מזוקקים ולהאריך את חיי המצבר ללא צורך בהחלפתו.

שירות מסביב לשעון
לא פעם אנו מגלים כי הרכב שבק חיים והמנוע מסרב לקום לתחייה למרות ניסיונות ההתנעה. ברוב המקרים החלפת מצבר פותרת את הבעיה ואנו יכולים לשוב במהירות לשגרת חיינו. כדאי לדעת כי ישנם מקרים בהם אנו נתקלים בבעיה דווקא באמצע הלילה, בחג או בסוף השבוע לכן כדאי להכיר את חברת שרות מעולם המצבר שמציעה שירות 24/7, כלומר שירות 24 שעות ביממה כל השבוע, לרבות שבתות וחגים. שירות החלפת מצבר עד הבית מאפשר לנו לחסוך עלויות גרר וזמני המתנה ארוכים. מזמינים את השירות וניידת חילוץ של החברה בדרך אלינו עם מצבר חדש המתאים לסוג הרכב שלנו- פרטי, מסחרי, משאית, אוטובוס או אופנוע.

מקצועיות ומחירים משתלמים
חברת שרות מעולם המצבר מייבאת ומשווקת מצברים איכותיים לכל סוגי הרכבים. החברה מציעה שירות החלפת מצבר לרכב בבית הלקוח ומתחייבת לשירות מהיר, מקצועי, איכותי ואדיב. החברה מציעה החלפת מצבר למרבית סוגי הרכב שנעים על כבישי הארץ תוך התחייבות למחירים משתלמים. צוות החברה מציע ניסיון וידע רב בתחום ולחברה כל הציוד והאישורים הנדרשים להחלפת מצברים ברכבים, משאיות ואוטובוסים. לחברה לקוחות רבים מכל הארץ, ביניהם חברות הובלה, חברות היסעים, חברות שליחויות, לקוחות פרטיים וחברות רבות מכל התחומים.

לכן, אם אתם זקוקים לשירות מהיר ומקצועי, בכל שעה ויום, כדאי לפנות לחברת שרות מעולם המצבר וליהנות משירות מתקדם בפריסה ארצית רחבה, עד בית הלקוח, וכמובן ליהנות ממחירים משתלמים וממצברים איכותיים וחזקים.

השירות שלנו מניע אותך!

לכל שאלה, תגובה, בקשה או התייעצות, יותר מנשמח לעמוד לשירותכם

    תודה על פנייתך נציגנו יחזור אליך בהקדם האפשרי

    תפריט נגישות