מצברים למשאיות

מצברים למשאיות

מצברים למשאיות – שיווק ומכירה
מצברים למשאיות כאשר בוחרים מצבר למשאית יש להקפיד על התאמת המצבר לפי המלצות יצרן הרכב. יש בשוק מגוון מצברים למשאיות אך חשוב לזכור כי המשאית נועדה לצרכי עבודה והיא נעה בכבישים שעות ארוכות וגומעת מרחקים רבים. כל שעה בה המשאית אינה פועלת או שמישה מהווה נזק לחברה שאינה מסוגלת לספק מוצרים בזמן, לשנע מצרכים וחבילות, להוביל חפצים או דירות או לבצע כל משימה אחרת. לכן, כאשר מחפשים מצברים למשאיות חשוב לפנות לחברת שמעוני מצברים אשר מתמחה בהתאמת ושיווק מצברים לכל סוגי המשאיות, קטנות או גדולות, ישנות או חדשות.

ייעוץ מקצועי להתאמת מצבר למשאיות
החלפת מצברים למשאיות יש להשאיר רק לחברה מקצועית ומנוסה המתמחה בכך. חברת שמעוני מצברים מייבאת ומשווקת מגוון מצברים למשאיות ודואגת להתאים את המצבר בהתאם להמלצות היצרן. החברה יודעת כי המצבר של המשאית הינו רכיב קריטי לעבודה איכותית ויעילה של המשאית ולפעולה נכונה של כל המכלולים. לכן, אין להקל ראש בבחירת המצבר ויש לקבל ייעוץ מקצועי ולהתאים את המצבר הנכון והחזק ביותר. החברה מתחייבת להתקין מצברים חדשים שתאריך ייצורם סמוך למועד הרכישה ולאחר ההתקנה יעניק הצוות המקצועי הסבר מפורט לנהג או לקצין הרכב של חברת המשאיות כיצד לתחזק את המצבר, על מנת שהמצבר יעבוד ביעילות לאורך זמן רב.

שירות מסביב לשעון
שמעוני מצברים מייבאת ומשווקת מצברים לרכבים ולמשאיות. כחברת שיווק מצברים למשאיות מציעה החברה שירות מכירת והחלפת מצברים עד בית הלקוח. לכן, חברות הובלה ושינוע רבות בוחרות לעבוד עם חברת שמעוני מצברים שמציעה שירות החלפת מצברים למשאיות עשרים וארבע שעות ביממה לכל אורך ימות השבוע. בכל אירוע בו המשאית אינה מתניעה ובכל אירוע הדורש החלפת המצבר הישן של המשאית ניתן לפנות לחברה, גם באמצע הלילה. לאחר התאמת המצבר הנכון והמתאים ביותר למשאית תגיע ניידת חילוץ עם המצבר ותתקין אותו במקום, יש לציין כי השירות ניתן בכל רחבי הארץ ובין לקוחות החברה חברות היסעים והובלה מהמובילות בארץ. בסיום העבודה יקבל הנהג תעודת אחריות והסברים כיצד לשמור על חיי ותקינות המצבר.

חברת שמעוני מצברים מייבאים ומשווקים מצברים למשאיות, מצברים לכל סוגי המשאיות כולל התקנה ואחריות מלאה, שמעוני מצברים.

המשאית אינה מניעה? מצבר המשאית ישן? החלף מצבר בחדש!!!

שיווק מצברים של החברות:  MUTLU.

התקנת מצברים למשאיות 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, ברשותינו ניידת שירות שתגיע למקום בו המשאית עומדת ותדאג לחלץ אותך בכל שעה ויום.

אנו מעניקים שירות לחברות הגדולות במשק בינהן: כץ הובלות, אוריין שליחויות, מסיעי שאשא, קונקס תחבורה ציבורית לישראל ועוד…

השירות שלנו מניע אותך!

לכל שאלה, תגובה, בקשה או התייעצות, יותר מנשמח לעמוד לשירותכם

    תודה על פנייתך נציגנו יחזור אליך בהקדם האפשרי

    תפריט נגישות