מצבר לרכב

מצבר לרכב

תפקידו המרכזי של המצבר ברכב הוא לספק זרם חשמלי להפעלת מערכות החשמל המותקנות ברכב וליצור את הזרם החשמלי הראשוני שנועד להתנעת המנוע. מצבר לרכב יש לרכוש רק ממשווק מקצועי, מנוסה ואמין וחשוב להתאים את המצבר לסוג ודגם הרכב, בהתאם להמלצות יצרן הרכב. יש מגוון רחב של מצברים לרכב ולכן חשוב להפעיל שיקול דעת בבחירת וברכישת המצבר ויש להעדיף מצברים של מותגים מוכרים ומובילים על פני מצברים זולים מיצרנים עלומי שם. חשוב לזכור כי כל מצבר נמכר עם אחריות ולרוב אחריות ארוכה מעידה על טיב ואיכות המצבר.

התאמת המצבר לסוג הרכב
כאמור, יש לבחור מצבר לרכב בהתאמה לסוג ולדגם הרכב. חשוב לדעת כי בכל רכב יש להתאים מצבר אחר בהתאם למידות הנכונות של התושבת המיועדת להחזקת המצבר, בהתאם למתח החשמלי הנכון לפעולה תקינה של מערכות החשמל ברכב ולפי קריטריונים נוספים. את המלצות היצרן ניתן לקרוא בספר הרכב אך כדי לקבל ייעוץ מקצועי יש להעדיף פניה לחברה מקצועית המשווקת מצברים מסוגים שונים ומתאימה את מצבר לרכב לאחר בדיקה ואפיון. חברת שמעוני מצברים מציעה ניסיון רב בתחום וכדאי לדעת כי החברה מייבאת מצברים איכותיים ומעולים בלבד במחירים משתלמים והוגנים.

שירות מכירת והחלפת מצבר בבית הלקוח
במקרים רבים עלינו להחליף מצבר לרכב כאשר אין אנו מצליחים להתניע את הרכב בגלל מצבר ישן או חלש, מצבר שניזוק או בגלל ששכחנו את האורות דלוקים כל הלילה. יש מקרים בהם עלינו להזעיק חברה באמצע הלילה או בשבת. לכן, חשוב להכיר את חברת שמעוני מצברים שמציעה שירות החלפת מצבר עד הבית, השירות ניתן מסביב לשעון כל ימות השבוע. כדאי לדעת כי החברה מציעה שירות מקצועי, אמין, יעיל ומהיר בפריסה ארצית רחבה, ובין לקוחות החברה ניתן למצוא חברות הסעות, חברות לשליחויות, חברות הובלה ושינוע מטענים, חברות גדולות,מוסכים, חנויות ולקוחות פרטיים רבים.

שירות מכירת והתקנת מצברים בבית הלקוח מאפשר לכם ליהנות מחילוץ מהיר ומחזרה מהירה לשגרת החיים בכל פעם שהמצבר ניזוק או מתקלקל ויש להחליפו למצבר חדש.

השירות שלנו מניע אותך!

לכל שאלה, תגובה, בקשה או התייעצות, יותר מנשמח לעמוד לשירותכם

    תודה על פנייתך נציגנו יחזור אליך בהקדם האפשרי

    תפריט נגישות